KONST / Litografier / Färglitografi 16229036

nr 1622 9036

Camilla Pyk

(f. 1966), Sverige

Signerad, numrerad 51/195. Färglitografi, daterad bildmått: 37x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm

Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 maj 2024
kl 20:55:10

24/5 13:09:03 1      500 kr
26/5 19:25:31 2      Vinnande bud

Camilla Pyk

Läs mer om Camilla Pyk